Telefon : +90 (332) 248 64 60
Emailard@ardmakina.com
Çalışma SaatlerİPzt - cuma 9.00 - 19.00
TALEP FORMU

Mİsyonumuz

  |   Kurumsal   |   Misyonumuz

ARDMAK HAREKET AKTARMA ELEMANLARI

    Firmamız Hareket aktarma elemanlarının imalat ve satış alanında faaliyet göstermektedir. 20 Yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir. Hareket aktarma elamanları ile ilgili 15 yılı aşan deneyimini imalatla birleştirmiştir. Müşterilerinin kullanacağı ürünleri verdiği teknik desteği ile müşterileri ile birebir belirlemektedir. Standart aktarma elemanları yapıldığı gibi müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda özel imalat da yapmaktadır.

    Ülkemizde imal edilmeyen bazı ürünlerin üretimine ağırlık vererek AR-GE tasarım konusundaki çalışmaları devam etmektedir. Firmamız kurulduğu tarihten bu güne kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Fimamız devamlı olarak ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacı ile yüksek otomasyon ve ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

     Modern yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde lider bir firma olarak HAREKET AKTARMA ELEMANLARI üretim sektöründe yenilikleri takip edip müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti sunan, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

    Aktarma ürünleri üretim sektöründe teknik destek, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "ARDMAK" isminin aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamaktır.